Hakkımızda


Haziran 2004 ‘de kurulan Borsapazar 2. EL ve YENİ bilgisayar, notebook, server, workstation, network ürünleri, internet hizmetleri ve yazılım alanlarında hizmet vermektir. 

17 yıldır sektör içinde bulunan bir ekip tarafından kurulan Borsapazar 2.EL konusunda günlük alış-satış fiyat endekslerini açıklayarak piyasa oluşumuna destek vermekte ve bu alanda 1 numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

Şu an için İstanbul-Kadıköy’deki merkezimizde faaliyet göstermektedir 2. EL piyasasında geçmişten gelen tecrübesiyle test merkezini oluşturmuştur. Alınan ve satılan ürünler hassas bir testten geçirilmekte ve müşterilere sunulmaktadır.
Yeni bilgisayar ürünlerinin toptan ve perakende satışını da yapan firmamız bilgisayarını yenilemek isteyen kullanıcılara çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Yeni ürünler üretici firmalar ve Türkiye temsilcilerinin sağladığı 1-3 yıl arasında değişen garanti kapsamındadır.

Borsapazar donanımın yanı sıra yazılım alanında da iddialı ve ses getiren dinamik bir yapıya sahiptir. Barkotlu Alış satış, stok, muhasebe, kasa, cari hesap ve benzeri birçok özelliği bulunan ve bilgisayar sektörüne hitap etmeyi amaçlayan programın çalışmalarını devam ettirmektedir. Çok yakında bu programı piyasaya sürmeyi hedeflemekteyiz. Bunun yanı sıra tüm sektörleri kapsayan bir portal'ın hazırlıkları da devam etmektedir.

Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen Borsapazar rekabetin en yüksek oranda yaşandığı bilgisayar sektöründe kendi alanında adından söz edilen bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.