Kargo Bilgisi

SİPARİŞ TESLİMLERİ

Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde adresinize teslim edilir. Saat 14:00 'ten sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 

ÇALIŞTIĞIMIZ KARGO ŞİRKETİ VE KARGO ÜCRETLERİ

Firmamız Sürat Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.
Gönderinizin en kısa sürede ve de güvenle size ulaşması için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi dışında başka bir kargo şirketi ile çalışmamaktayız. 

TESLİMAT VE FATURA ADRESLERİ

Siparişiniz üye olurken ilgili yerlere girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyecektir.

SİPARİŞİNİZ ELİNİZE ULAŞMADIYSA

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine (216) 550 14 08 veya online Whatsapp (0507) 365 98 70 numaralı telefonlardan ulaşmanız yeterlidir. Müşteri yetkililerimiz çalıştığımız kargo şirketi ile ortaklaşa çalışarak sorunları en kısa sürede çözecektir.